Sax Band

Nasz skład wykonawczy stanowią utalentowani muzycy, występujący nieprzerwanie od kilku lat. Wykonawcy zostali dobrani tak, aby mogli spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W  trakcie wyboru repertuaru dokonaliśmy wszelkich starań, aby maksymalnie zróżnicować prezentowane gatunki muzyczne.
Wykonujemy polskie i zagraniczne przeboje lat 60, 70, a także muzykę lat późniejszych. Zachęcamy do zapoznania się z naszym demem.

Grupa Sax traktuje każdego klienta w sposób indywidualny. Istnieje możliwość dostosowania składu do Państwa potrzeb. Deklarujemy:
– możliwość wyboru składu, w jakim wystąpimy (maksymalnie 8 muzyków + wodzirej),
– możliwość wyboru instrumentarium,
– możliwość dostosowania sposobu prowadzenia oraz przebiegu imprezy do Państwa oczekiwań,
– możliwość wyboru prezentowanego repertuaru.
Posiadamy wysokiej klasy zaplecze techniczne. Niezawodny sprzęt umożliwia  wierne oddanie prezentowanej muzyki. Korzystamy z nagłośnienia firm m.in. RCF, DigiDesign, Motu oraz Yamaha.
Zdajemy sobie sprawę, że wykonawcy powinni nie tylko dobrze brzmieć. Bardzo ważny jest wygląd, dlatego oferujemy usługę profesjonalnego oświetlenia sceny.

SAX BAND

KONTAKT

TEL.: 690-155-417. Na zapytania o dostępność terminu odpowiadamy również za pośrednictwem wiadomości e-mail. W tym celu prosimy o uzupełnienie formularza kontaktowego.

Skąd dowiedzieli się Państwo o nas?
(prosimy o wybranie z poniższej listy)

Fotograf na wesele
Operator Kamery

Katalog Zespołów Muzycznych

Z uwagi na dostosowywanie składu wykonawczego indywidualnie do preferencji klienta informujemy, że niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie warunków współpracy określonych w zawartej umowie.
Informacje i materiały zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. W celu przygotowania dla Państwa indywidualnej wyceny, prosimy o złożenie zapytania poprzez formularz, znajdujący się na stronie internetowej.

   

Sax - rozkręcimy każdą imprezę